درباره ما
مختصری درباره ی دانش تجهیز فرزانه
شرکت دانش تجهیز فرزانه به شماره 2721 و برند فروش تکنو آموزش افتخار دارد با الطاف الهی و تلاش مستمر گامی مؤثر در جهت بهبود امر آموزش بردارد. تجربه چندین ساله اعضای شرکت در تولید تجهیزات آزمایشگاهی و تدریس دانشگاه در کنار سایر ویژگی‌ها، محصولات شرکت را کاملاً منحصر به فرد نموده است، همچنین این شرکت عضو بزرگترین انجمن استانداردهای آموزشی دنیا Worlddidac می باشد. این شرکت از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری است که دارای قرارداد همکاری با دانشگاه صنعتی شریف است و در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مربوط به کلیه‌ی گرایش‌های رشته فنی و مهندسی بر اساس استانداردهای بین‌المللی فعالیت دارد. مهم ترین رسالت شرکت، ساخت صنایع آزمایشگاهی مجازی و فرهنگ‌سازی این مهم در نظام آموزشی کشور می‌باشد. صنایع آزمایشگاهی مجازی در واقع شبیه‌ساز دستگاه‌های آزمایشگاهی واقعی هستند. کشورهای توسعه یافته نظام آموزشی خود را به سمت استفاده از صنایع آزمایشگاهی مجازی سوق داده‌اند، چرا که با هزینه بسیار کم و باور نکردی می‌توانند دستگاه‌های آزمایشگاهی با قابلیت بالا در محیط مجازی داشته باشند. اعتقاد مدیران شرکت این است که صنایع آزمایشگاهی مجازی می‌توانند تغییر و تحول شگرفی در عرصه‌ی آموزش کشور بوجود آورد و همچنین تأثیر بسزایی در ایجاد آموزش از راه دور و در نتیجه پیشگیری از شیوع هر گونه ویروس واگیر دار از جمله کرونا خواهد داشت.
ویژگی های دانش تجهیز فرزانه
کیفیت
شرکت دانش تجهیز فرزانه اولین و تنها تولید کننده صنایع آزمایشگاهی مجازی میباشد که عضویت در بزرگترین انجمن تجهیزات آزمایشگاهی worlddidac ، نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت می باشد .
سرعت
شبیه ساز های آزمایشگاهی مجازی تحت وب بوده و این امر باعث بالاترین سرعت ممکن در ارائه ی محصول به مشتری خواهد شد. و از هر مکان و در هر زمان قابل استفاده خواهند بود. همچنین محصولات سخت افزاری در کمترین زمان ممکن توسط شرکت آمده ی تحویل خواهد شد.
پشتیبانی
شرکت دانش تجهیز فرزانه با داشتن کادری مجرب و متخصص در پشتیبانی این اطمینان را به شما خواهد داد که هر گونه مشکل ایجاد شده در محصولات را در کمترین زمان برای شما حل خواهد کرد.
مشتریان ما
تست